Kto je kto

Dátum: 29.11.2009, Autor: Ing. Ladislav Cipov
Podmienkou dobrého obchodovania je informovanosť kupujúcich o vystavovateľoch, predávajúcich.

Ak chceme predávať, musí sa o nás vedieť !

Vystavovatelia hovoria o skúsenostiach z kontraktov. Ak ich na niektorých kontraktoch obchodníci nevidia, považujú ich v mnohých prípadoch za zaniknuté firmy. Nie je to nič neobvyklé v dnešnej dobe. Množstvo firiem zaniká a súčasne vznikajú nové firmy. PSKA má s tým vlastné skúsenosti. Neustále je potrebné aktualizovať databázu firiem. Stojí to čas a aj finančné prostriedky.

Účasťou na kontraktoch sa firma prezentuje, podnikatelia nadväzujú kontakty, obchoduje sa. Netvrdíme nič nové, keď povieme, že firmy známe z kontraktov majú skôr otvorené dvere aj v predajniach. Prezentácia im dáva pomerne veľkú vážnosť a tiež sú dôveryhodné.

Tak je to aj v bežnom živote. Viac veríme tým, ktorých poznáme alebo sme o nich dostali dobré referencie.

Je potešiteľné, že po toľkých rokoch stretávania sa na kontraktoch sa mnohé firmy správajú až familiárne. Dôverujú si. To je veľmi dobrá a vzácna devíza.

ĎALŠIE ČLÁNKY

Výherca súťaže

Pridané: 02.04.2010, Autor: Ing. Ladislav Cipov

Losovali sme vstupenky obchodníkov.

celý článok

O KONTRAKTOCH

Základná charakteristika

Celoslovenské Kontrakty spotrebného tovaru organizované firmou PSKA s.r.o. sú akciou, kde výroba, dovoz a veľkoobchod ponúka svoj tovar a maloobchod nakupuje. Nejedná sa o fyzický nákup tovaru, ale o podpisovanie kontraktov.

Kde a kedy

Kontrakty prebiehajú 5x ročne. V rámci kontraktačného týždňa v utorok v Košiciach a v stredu v Nitre. Kontraktačný deň sa začína ráno o 9.00 a končí poobede o 15.00. Večer je určený na individuálny presun medzi mestami.

Koľko stojí účasť

Vystavovatelia platia 100€ (bez DPH) za účasť v Košiciach a 150€ (bez DPH) za účasť v Nitre. Nakupujúci obchodníci majú vstup ZADARMO.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.