Darček pre verných aj nových vystavovateľov

Dátum: 22.03.2016, Autor: Peter Cipov
Oslavujeme 25 rokov konania Kontraktov PSKA a prinášame vám ďalší darček. Zľavu z poplatku pre vystavovateľov v hodnote 50 EUR. Dostane ju každý nový vystavovateľ a verný vystavovateľ, ktorý ho pozve. Akcia platí do konca roka 2016.

Ak pravidelne vystavujete na Kontraktoch PSKA a poznáte firmu, ktorá ešte nikdy u nás nevystavovala, ponúknite im účasť na Kontraktoch. Oznámte nám to telefonicky alebo e-mailom a keď nová firma zaplatí svoj poplatok za Kontrakty PSKA, dostanete od nás odmenu vo forme zľavy 50 EUR z vášho poplatku. Nárok na rovnakú zľavu má aj nový vystavovateľ.

Ste firma, ktorá ešte nikdy na Kontraktoch nevystavovala a radi by ste to skúsili? Prinášame vám možnosť vystavovať u nás lacnejšie o 50 EUR. Stačí sa prihlásiť TU. My vás budeme následne kontaktovať a oznámime vám nárok na zľavu.

Pre viac informácií nás kontaktujte na telefónnom čísle 037 7412784 alebo elektronickou poštou na kontrakty@pska.sk.

ĎALŠIE ČLÁNKY

Výherca súťaže

Pridané: 02.04.2010, Autor: Ing. Ladislav Cipov

Losovali sme vstupenky obchodníkov.

celý článok

O KONTRAKTOCH

Základná charakteristika

Celoslovenské Kontrakty spotrebného tovaru organizované firmou PSKA s.r.o. sú akciou, kde výroba, dovoz a veľkoobchod ponúka svoj tovar a maloobchod nakupuje. Nejedná sa o fyzický nákup tovaru, ale o podpisovanie kontraktov.

Kde a kedy

Kontrakty prebiehajú 5x ročne. V rámci kontraktačného týždňa v utorok v Košiciach a v stredu v Nitre. Kontraktačný deň sa začína ráno o 9.00 a končí poobede o 15.00. Večer je určený na individuálny presun medzi mestami.

Koľko stojí účasť

Vystavovatelia platia 100€ (bez DPH) za účasť v Košiciach a 150€ (bez DPH) za účasť v Nitre. Nakupujúci obchodníci majú vstup ZADARMO.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.