Nová web-stránka

Dátum: 08.01.2016, Autor: Peter Cipov
Už 25 rokov organizujeme Kontrakty PSKA. V jubilejnom roku sme pre vás pripravili niekoľko darčekov. Jedným z nich je vynovená web-stránka.

Celý náš web sme zjednodušili a sprehľadnili. Na titulnej stránke sú najdôležitejšie informácie o Kontraktoch a tiež aktuálne články a videá.

V menu Kontrakty sú všetky informácie o Kontraktoch - termíny, zoznam vystavovateľov, poloha kontraktačných miest, možnosti ubytovania, prihláška pre vystavovateľov a podmienky pre účasť. Nezabudli sme tiež na fotogalériu z Kontraktov.

Na stránke Infoservis vás chceme informovať o novinkách týkajúcich sa Kontraktov, ale aj všeobecne sveta obchodu.

Na stránke Video nájdete videá z Kontraktov, rozhovory s obchodníkmi a prezentácie firiem, ktoré na Kontraktoch vystavujú.

Ďalšie informácie o organizátorovi Kontraktov - firme PSKA s.r.o. ako aj všetky kontakty na nás nájdete v menu Kontakt.

Nový dizajn web-stránky nám dáva do budúcnosti možnosť pridávať nové funkcie a služby pre návštevníkov. Máme sa spolu na čo tešiť.

ĎALŠIE ČLÁNKY

Výherca súťaže

Pridané: 02.04.2010, Autor: Ing. Ladislav Cipov

Losovali sme vstupenky obchodníkov.

celý článok

O KONTRAKTOCH

Základná charakteristika

Celoslovenské Kontrakty spotrebného tovaru organizované firmou PSKA s.r.o. sú akciou, kde výroba, dovoz a veľkoobchod ponúka svoj tovar a maloobchod nakupuje. Nejedná sa o fyzický nákup tovaru, ale o podpisovanie kontraktov.

Kde a kedy

Kontrakty prebiehajú 5x ročne. V rámci kontraktačného týždňa v utorok v Košiciach a v stredu v Nitre. Kontraktačný deň sa začína ráno o 9.00 a končí poobede o 15.00. Večer je určený na individuálny presun medzi mestami.

Koľko stojí účasť

Vystavovatelia platia 100€ (bez DPH) za účasť v Košiciach a 150€ (bez DPH) za účasť v Nitre. Nakupujúci obchodníci majú vstup ZADARMO.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.