Na horizonte už vidieť štvrťstoročie

Dátum: 06.01.2015, Autor: Ing. Ladislav Cipov
Začíname 24-tý rok vzájomnej spolupráce na kontraktoch organizovaných PSKA. Snažili sme sa počas tohto obdobia vytvárať optimálne podmienky na obchodovanie tak pre vystavovateľov – predávajúcich, ako aj pre obchodníkov – kupujúcich.

O formách a spôsoboch organizovania týchto obchodných stretnutí sme sa s vami často radili. To čo ste nám poradili, sme sa usilovali uviesť do praxe. Mnohé zmeny ste privítali a niektoré aj kritizovali. Pochopili ste, že niektoré návrhy sú nerealizovateľné. Napríklad, organizátor kontraktov nemôže vstupovať do obchodovania a určovať komu a za akých podmienok má byť tovar predaný. Tak isto nie je možné obmedzovať obchodníkov pri ich výbere tovaru, ani určovať, kto môže alebo nemôže spolu s nimi nakupovať. O predaji rozhoduje predávajúci!

Predpokladáme, že v našej snahe o zlepšovanie podmienok na kontraktoch nás budete aj v nasledujúcom období podporovať. Veď je to na úžitok všetkých.

Blížiace sa 25. výročie Kontraktov PSKA je výnimočná príležitosť tak na bilancovanie, ako aj na námety pre zlepšenie našej spoločnej práce. Budeme radi, ak nám v priebehu roka dáte vaše námety. Možno pomôžu aj niektoré témy na premyslenie, ako napríklad:

  • organizovanie kontraktov aj v iných mestách ako je Nitra a Košice (možno aj za nižšie ceny)
  • organizovaný a propagačne podporený predaj vo vybraných mestách pre konečného zákazníka pri dodržaní zákonných podmienok (pokladnice a pod.)
  • predaj tovaru za účelom ďalšieho predaja (obchodníkom) cez internet s podporou pravidelného informovania odberateľov pri využití databázy PSKA (4500 overených mailových adries) ZADARMO
  • dvojdenné kontrakty v NR a KE, kedy by druhý deň bol určený na predaj konečnému zákazníkovi (spotrebiteľovi) – tiež propagačne podporený

To sú len niektoré z možných riešení. Budeme radi, ak prídete s vlastnými návrhmi alebo sa vyjadríte k týmto hore uvedeným.

Radi by sme štvrťstoročie privítali v ešte lepších podmienkach pre našu spoločnú prácu.

Za vaše pripomienky a hlavne nové návrhy vám vopred ďakujeme.

Vaše pripomienky a návrhy očakávame na e-maile: kontrakty@pska.sk

ĎALŠIE ČLÁNKY

Výherca súťaže

Pridané: 02.04.2010, Autor: Ing. Ladislav Cipov

Losovali sme vstupenky obchodníkov.

celý článok

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.