Elektronická komunikácia a reklama

Dátum: 01.01.2015, Autor: Ing. Ladislav Cipov
Už niekoľko rokov využívame moderné elektronické médiá pre komunikáciu s našimi partnermi - vystavovateľmi a obchodníkmi.

Dva týždne pred každými kontraktami posielame všetkým SMS s krátkym upozornením na blížiaci sa termín. Spolu s ňou odchádza všetkým, ktorí majú e-mailovú adresu, správa elektronickou poštou. SMS a e-mail zasielame tiež tesne pred každými kontraktami a po nich správu s poďakovaním za účasť.

Výhodou SMS je, že mobil nosí každý pri sebe, preto prehliadnúť ju nemôže nikto. Naopak výhodou e-mailu oproti SMS sú jeho väčšie možnosti. Kým SMS pojme maximálne 160 znakov, v elektronickej pošte sa dá posielať množstvo informácií. V správach sú všetky kontakty na nás, termín každého podujatia spolu s adresou miesta konania a jeho pozíciou na mape. Tiež oznamy, ktoré chceme odovzdať obchodníkom a vystavovateľom. A v neposlednom rade je tu priestor na prezentáciu firiem, ktoré majú čo ponúknuť na kontraktoch PSKA, alebo na vlastných weboch a v predajniach.

Ako v minulom roku, tak aj v roku 2015 prichádzame s ponukou reklamy v informačných správach zasielaných formou e-mailu 4500 firmám. Základná reklamná plocha o veľkosti 400x600 bodov stojí 30 EUR. Plocha na ležato o veľkosti 800x600 bodov stojí 50 EUR. Tiež je možnosť objednať reklamu na celý rok, kde je zľava z výslednej ceny až 30%!

ĎALŠIE ČLÁNKY

Výherca súťaže

Pridané: 02.04.2010, Autor: Ing. Ladislav Cipov

Losovali sme vstupenky obchodníkov.

celý článok

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.