Včasné prihlasovanie na kontrakty

Dátum: 05.10.2010, Autor: Ing. Ladislav Cipov
Aby bola firma uvedená v pozvánke, musí sa prihlásiť do termínu, ktorý je uvedený v prihláške v „Podmienkach účasti na kontraktoch“.

Kto sa prihlási po uzávierke, nebude už v pozvánke uvedený.

V poslednom čase sa stáva, že vystavovatelia čakajú s prihlásením do poslednej chvíle. Robí to veľké organizačné problémy. Stoly sa musia objednávať v časovom predstihu. Prosíme vystavovateľov, aby pri prihlasovaní dodržiavali termín - 2 týždne pred kontraktami.

Môže sa stať, že priestoru bude dosť, ale budú chýbať stoly. Niektorí záujemcovia nebudú môcť byť zaradení na kontrakty.

ĎALŠIE ČLÁNKY

Výherca súťaže

Pridané: 02.04.2010, Autor: Ing. Ladislav Cipov

Losovali sme vstupenky obchodníkov.

celý článok

O KONTRAKTOCH

Základná charakteristika

Celoslovenské Kontrakty spotrebného tovaru organizované firmou PSKA s.r.o. sú akciou, kde výroba, dovoz a veľkoobchod ponúka svoj tovar a maloobchod nakupuje. Nejedná sa o fyzický nákup tovaru, ale o podpisovanie kontraktov.

Kde a kedy

Kontrakty prebiehajú 5x ročne. V rámci kontraktačného týždňa v utorok v Košiciach a v stredu v Nitre. Kontraktačný deň sa začína ráno o 9.00 a končí poobede o 15.00. Večer je určený na individuálny presun medzi mestami.

Koľko stojí účasť

Vystavovatelia platia 100€ (bez DPH) za účasť v Košiciach a 150€ (bez DPH) za účasť v Nitre. Nakupujúci obchodníci majú vstup ZADARMO.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.