Nástenný kalendár na rok 2011

Dátum: 04.10.2010, Autor: Ing. Ladislav Cipov
PSKA každoročne vydáva nástenný kalendár s termínmi kontraktov, kde majú vystavovatelia možnosť svojej propagácie formou reklamy.

Kalendár je bezplatne rozposielaný slovenským firmám zaoberajúcim sa spotrebným tovarom, rozdávaný na Celoslovenských kontraktoch PSKA v Nitre a v Košiciach, na výstave STYL a KABO v Brne a v predajniach textilu, odevov, galantérie, bižutérie a obuvi hlavne v okresných mestách po celom Slovensku.

Ak máte záujem zviditeľniť svoju firmu v tomto kalendári, môžete si inzerciu objednať do 29. 10. 2010. Bližšie informácie Vám poskytneme na t.č. 037/7412784 (p. Molnárová).

ĎALŠIE ČLÁNKY

Výherca súťaže

Pridané: 02.04.2010, Autor: Ing. Ladislav Cipov

Losovali sme vstupenky obchodníkov.

celý článok

O KONTRAKTOCH

Základná charakteristika

Celoslovenské Kontrakty spotrebného tovaru organizované firmou PSKA s.r.o. sú akciou, kde výroba, dovoz a veľkoobchod ponúka svoj tovar a maloobchod nakupuje. Nejedná sa o fyzický nákup tovaru, ale o podpisovanie kontraktov.

Kde a kedy

Kontrakty prebiehajú 5x ročne. V rámci kontraktačného týždňa v utorok v Košiciach a v stredu v Nitre. Kontraktačný deň sa začína ráno o 9.00 a končí poobede o 15.00. Večer je určený na individuálny presun medzi mestami.

Koľko stojí účasť

Vystavovatelia platia 100€ (bez DPH) za účasť v Košiciach a 150€ (bez DPH) za účasť v Nitre. Nakupujúci obchodníci majú vstup ZADARMO.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.