Prečo nie sú prázdninové kontrakty?

Dátum: 05.08.2010, Autor: Ing. Ladislav Cipov
V minulosti PSKA organizovala kontrakty 6x ročne, z čoho jeden termín bol cez prázdniny.

Niektorí vystavovatelia tento termín pripomienkovali kvôli dovolenkovému obdobiu.

Na základe toho sa pracovníci PSKA rozhodli v tomto roku organizovať kontrakty len 5x ročne a to bez letného (školského) termínu.

Na predchádzajúcich kontraktoch nás však vystavovatelia aj obchodníci žiadali o zaradenie tohto termínu kvôli školskej sezóne a doobjednávania letného tovaru.

Pre obchodníkov je častejšie konanie kontraktov výhodnejšie aj kvôli tomu, že dnes, vzhľadom na finančnú krízu je tendencia robiť menšie objednávky a častejšie.

Preto sa PSKA rozhodla v roku 2011 vrátiť k pôvodnej koncepcii, čiže 6x do roka so zaradením školského termínu.

ĎALŠIE ČLÁNKY

Výherca súťaže

Pridané: 02.04.2010, Autor: Ing. Ladislav Cipov

Losovali sme vstupenky obchodníkov.

celý článok

O KONTRAKTOCH

Základná charakteristika

Celoslovenské Kontrakty spotrebného tovaru organizované firmou PSKA s.r.o. sú akciou, kde výroba, dovoz a veľkoobchod ponúka svoj tovar a maloobchod nakupuje. Nejedná sa o fyzický nákup tovaru, ale o podpisovanie kontraktov.

Kde a kedy

Kontrakty prebiehajú 5x ročne. V rámci kontraktačného týždňa v utorok v Košiciach a v stredu v Nitre. Kontraktačný deň sa začína ráno o 9.00 a končí poobede o 15.00. Večer je určený na individuálny presun medzi mestami.

Koľko stojí účasť

Vystavovatelia platia 100€ (bez DPH) za účasť v Košiciach a 150€ (bez DPH) za účasť v Nitre. Nakupujúci obchodníci majú vstup ZADARMO.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.