Radíme sa s vystavovateľmi aj obchodníkmi

Dátum: 24.11.2009, Autor: Ing. Ladislav Cipov
Obchodníci dlhodobo žiadali rozšíriť kontrakty na dva dni v Nitre. Od januára 2010 PSKA plánovala tejto požiadavke vyhovieť.

Na novembrových kontraktoch prebehla diskusia na túto tému. Hlavným argumentom nebola cena kontraktov, ale neúčasť obchodníkov v druhý deň kontraktov. Na základe uvedeného sa PSKA rozhodla organizovať kontrakty v Nitre v roku 2010 len 1 deň. Ospravedlňujeme sa obchodníkom za takéto riešenie a dávame im prísľub, že po čase uvedený problém prehodnotíme.

PSKA prijala aj kritiku vystavovateľov na kontrakty organizované koncom júla alebo začiatkom augusta. Argumentom bolo dovolenkové obdobie a malý záujem obchodníkov. Pre vystavovateľov, ktorí majú sortiment pre školskú sezónu bol tento termín výhodný a pre jeho zrušenie už PSKA mnohí kritizovali.

V roku 2010 budú kontrakty organizované nie 6x (2009) ale len 5x – v termínoch, ako bolo oznámené. V stredu v Košiciach a vo štvrtok v Nitre.

ĎALŠIE ČLÁNKY

Výherca súťaže

Pridané: 02.04.2010, Autor: Ing. Ladislav Cipov

Losovali sme vstupenky obchodníkov.

celý článok

O KONTRAKTOCH

Základná charakteristika

Celoslovenské Kontrakty spotrebného tovaru organizované firmou PSKA s.r.o. sú akciou, kde výroba, dovoz a veľkoobchod ponúka svoj tovar a maloobchod nakupuje. Nejedná sa o fyzický nákup tovaru, ale o podpisovanie kontraktov.

Kde a kedy

Kontrakty prebiehajú 5x ročne. V rámci kontraktačného týždňa v utorok v Košiciach a v stredu v Nitre. Kontraktačný deň sa začína ráno o 9.00 a končí poobede o 15.00. Večer je určený na individuálny presun medzi mestami.

Koľko stojí účasť

Vystavovatelia platia 100€ (bez DPH) za účasť v Košiciach a 150€ (bez DPH) za účasť v Nitre. Nakupujúci obchodníci majú vstup ZADARMO.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.