Výherca súťaže

Dátum: 02.04.2010, Autor: Ing. Ladislav Cipov
Losovali sme vstupenky obchodníkov.

Na 95. Celoslovenských kontraktoch v Nitre konaných dňa 25.3.2010 bola vylosovaná firma DAJANA zo Žiliny, ktorá získala 1 miesto (1 stôl) na nasledujúce kontrakty v Nitre zadarmo.

Zlosovanie sa uskutočnilo po 16.00 hod. a zúčastniť sa ho mohli len v tom čase prítomné firmy. Cieľom bolo motivovať vystavovateľov k dodržiavaniu času konania kontraktov a predísť tým sťažnostiam zo strany obchodníkov, ktorí neustále upozorňujú na ich predčasné odchádzanie.

Napriek všetkej snahe sa tento zámer podaril uskutočniť len čiastočne.

ĎALŠIE ČLÁNKY

O KONTRAKTOCH

Základná charakteristika

Celoslovenské Kontrakty spotrebného tovaru organizované firmou PSKA s.r.o. sú akciou, kde výroba, dovoz a veľkoobchod ponúka svoj tovar a maloobchod nakupuje. Nejedná sa o fyzický nákup tovaru, ale o podpisovanie kontraktov.

Kde a kedy

Kontrakty prebiehajú 5x ročne. V rámci kontraktačného týždňa v utorok v Košiciach a v stredu v Nitre. Kontraktačný deň sa začína ráno o 9.00 a končí poobede o 15.00. Večer je určený na individuálny presun medzi mestami.

Koľko stojí účasť

Vystavovatelia platia 100€ (bez DPH) za účasť v Košiciach a 150€ (bez DPH) za účasť v Nitre. Nakupujúci obchodníci majú vstup ZADARMO.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.