Košice v zime

Dátum: 07.12.2009, Autor: Ing. Ladislav Cipov
Pre organizovanie Kontraktov je potrebné zabezpečiť nielen vhodnú miestnosť, ale aj dostatok stolov, stoličiek a primerané parkovisko.

Týmto kritériám zatiaľ najviac vyhovuje športová hala Cassosport.

Má však jednu nevýhodu. V zime sa nedá dostatočne vykúriť. Majiteľ haly na januárové Kontrakty prisľúbil zvýšiť počet vyhrievacích telies z 8 na 20. Aj napriek tomu, že za kúrenie platí PSKA nie malú čiastku, nie je možné predpokladať, ako bude hala v januári vykúrená. Veľa bude záležať aj na aktuálnom počasí. Problémom nie je zima, ale vietor.

Z uvedeného dôvodu vás prosíme, aby ste sa pripravili dostatočným oblečením na pobyt v Košiciach. Prosíme tiež tých vystavovateľov, ktorí dovážajú vzorky a výstavné zariadenie dverami v zadnej časti haly, aby rešpektovali pracovníkov pri tejto bráne. Jeden z nich má za úlohu iba otváranie a okamžité zatváranie brány. Ak je brána stále otvorená, vzniká prievan a je úplne zbytočné v hale kúriť. Kúriť sa začína o 04:00 hodine.

V súčasnosti sme v jednaní s ďalšími firmami, ktoré prenajímajú podobné objekty. Viac ako výška nájomného rozhodujú podmienky uvedené v úvode. Ak viete o iných priestoroch, ktoré by vyhovovali, dajte nám vedieť. Ďakujeme.

ĎALŠIE ČLÁNKY

Výherca súťaže

Pridané: 02.04.2010, Autor: Ing. Ladislav Cipov

Losovali sme vstupenky obchodníkov.

celý článok

O KONTRAKTOCH

Základná charakteristika

Celoslovenské Kontrakty spotrebného tovaru organizované firmou PSKA s.r.o. sú akciou, kde výroba, dovoz a veľkoobchod ponúka svoj tovar a maloobchod nakupuje. Nejedná sa o fyzický nákup tovaru, ale o podpisovanie kontraktov.

Kde a kedy

Kontrakty prebiehajú 5x ročne. V rámci kontraktačného týždňa v utorok v Košiciach a v stredu v Nitre. Kontraktačný deň sa začína ráno o 9.00 a končí poobede o 15.00. Večer je určený na individuálny presun medzi mestami.

Koľko stojí účasť

Vystavovatelia platia 100€ (bez DPH) za účasť v Košiciach a 150€ (bez DPH) za účasť v Nitre. Nakupujúci obchodníci majú vstup ZADARMO.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.