Tip na dovolenku

Dátum: 06.12.2009, Autor: Ing. Ladislav Cipov
Možno aj vám sa už stalo, že ste si vybrali dovolenku s termínom a miestom, ktorý vám najviac vyhovoval, pri objednávaní ste ale zistili, že to čo chcete, je už vypredané.

Nepríjemná situácia. Museli ste hľadať náhradu. A to už nemuselo byť to, o čom ste snívali!

Podobné situácie sa rok čo rok odohrávajú v cestovnej agentúre PSKA. Dovolenkári získavajú informácie hlavne na internete. Vyberú si jeden z najkrajších ostrovov Chorvátska Ráb, ale objednajú si ho až v júni. Nastáva nepríjemné sklamanie, pretože v tomto čase sú už apartmánové domy obsadené.

Preto už na začiatku tohto roku upozorňujeme, že ak chcete ísť do Chorvátska na ostrov Ráb do tichej destinácie Kampor alebo Palit, zaujímajte sa o dobrú dovolenku už teraz!

Podrobnosti nájdete na stránke: www.pska.sk/cestovka/

Ak sa rozhodnete neskôr pre inú dovolenku, objednávku je možné zrušiť do konca mája!

Pre klienta považujeme za výhodu, že za pobyt platí majiteľovi apartmánového domu až po príchode na miesto pobytu. Cestovnej agentúre platí súčasne s objednávkou len manipulačný poplatok vo výške 16,- € za osobu a celý pobyt.

Už stovky turistov si obľúbilo tento ekologický ostrov, kde lieči nielen priezračne čistá morská voda ale ostrov so svojim početným borovicovým zalesnením. Je zaradený medzi klimatické kúpele.

Veríme, že aj vy sa stanete stálymi návštevníkmi tohto ostrova so všetkými druhmi pláží (hlavne piesčitými). Je vzdialený len 600 km diaľnicou od hraníc (Komárno).

Príjemnú a zdraviu prospešnú dovolenku vám prajú pracovníci CA PSKA.

ĎALŠIE ČLÁNKY

Výherca súťaže

Pridané: 02.04.2010, Autor: Ing. Ladislav Cipov

Losovali sme vstupenky obchodníkov.

celý článok

NASLEDUJÚCE KONTRAKTY

150. KONTRAKTY PSKA - NOVEMBROVÉ
Streda 13.11.2019 13.11.2019 09:00:00 13.11.2019 15:00:00 Europe/Bratislava Kontrakty PSKA - Nitra www.kontraktypska.sk Nitra - Agrokomplex - pavilón M4 PSKA s.r.o. kontrakty@pska.sk 09:00-15:00 Nitra

prihlásiť sa ako vystavovateľ

Košice - Spoločenský pavilón
Nitra - Agrokomplex - M4

O KONTRAKTOCH

Základná charakteristika

Celoslovenské Kontrakty spotrebného tovaru organizované firmou PSKA s.r.o. sú akciou, kde výroba, dovoz a veľkoobchod ponúka svoj tovar a maloobchod nakupuje. Nejedná sa o fyzický nákup tovaru, ale o podpisovanie kontraktov.

Kde a kedy

Kontrakty prebiehajú 5x ročne. V rámci kontraktačného týždňa v utorok v Košiciach a v stredu v Nitre. Kontraktačný deň sa začína ráno o 9.00 a končí poobede o 15.00. Večer je určený na individuálny presun medzi mestami.

Koľko stojí účasť

Vystavovatelia platia 100€ (bez DPH) za účasť v Košiciach a 150€ (bez DPH) za účasť v Nitre. Nakupujúci obchodníci majú vstup ZADARMO.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.