Web

Dátum: 04.12.2009, Autor: Ing. Ladislav Cipov
Podľa zverejnenej štatistiky v médiach v polovici roka 2009, minimálne 50 % domácností má prístup na internet.

Informácie o prístupe na web stránky hovoria, že podnikatelia sú vo využívaní tohto moderného spôsobu komunikácie mimoriadne aktívni. Nie je žiaden dôvod pochybovať, že internet ako spôsob získavania informácií využívajú všetci podnikatelia.

Tomuto trendu sa prispôsobuje aj PSKA, modernizuje svoju stránku a je snaha o jej maximálnu aktualizáciu. Cieľom je včas a dobre informovať všetkých výrobcov, dovozcov, veľkoobchody a majiteľov predajní o všetkom, čo súvisí so spotrebným tovarom.

Ak bude požiadavka na uverejnenie názorov účastníkov kontraktov, bude za tým účelom vytvorený a rezervovaný priestor. Sme presvedčení, že pravidelné sledovanie web stránky www.pska.sk prispeje k dobrej informovanosti. Mať informácie je základ úspechu! O tom už dnes asi nikto nepochybuje.

Stránka www.pska.sk je tu pre vás!!!

ĎALŠIE ČLÁNKY

Výherca súťaže

Pridané: 02.04.2010, Autor: Ing. Ladislav Cipov

Losovali sme vstupenky obchodníkov.

celý článok

O KONTRAKTOCH

Základná charakteristika

Celoslovenské Kontrakty spotrebného tovaru organizované firmou PSKA s.r.o. sú akciou, kde výroba, dovoz a veľkoobchod ponúka svoj tovar a maloobchod nakupuje. Nejedná sa o fyzický nákup tovaru, ale o podpisovanie kontraktov.

Kde a kedy

Kontrakty prebiehajú 5x ročne. V rámci kontraktačného týždňa v utorok v Košiciach a v stredu v Nitre. Kontraktačný deň sa začína ráno o 9.00 a končí poobede o 15.00. Večer je určený na individuálny presun medzi mestami.

Koľko stojí účasť

Vystavovatelia platia 100€ (bez DPH) za účasť v Košiciach a 150€ (bez DPH) za účasť v Nitre. Nakupujúci obchodníci majú vstup ZADARMO.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.